444 4 972

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Bulutlar İnşaat 20 yıl önce Erzurum’da kurulmuş olan bir aile şirketidir. Faaliyetlerine Kömürcülük sektöründe hizmet vermeye başlamış ve son 10 yıldır İnşaat sektörüne ağırlık vermek sureti ile yaklaşık 2.500 konut üretmiş ve tamamını ekonomiye kazandırmıştır.

Bulutlar İnşaat, kuruluşundan bu yana üstlendiği projeleri zamanında ve sorunsuz olarak sonuçlandırmış olup kazandığı müşteri memnuniyeti ile Erzurum’da konut sektöründe öncü Firma haline gelmiştir.

Bulutlar İnşaat’ın bu süreçte edindiği tecrübe ve güvenilirlik şirketi hızla büyümeye yöneltmiş ve daha büyük projelere imza atmak amacı ve isteği, sermayesini ve piyasa kredibilitesinide hızla arttırmayı beraberinde getirmiştir.

Bulutlar İnşaat, Erzurum’da Modern inşaat kavramını vizyonu haline getirerek kurumsal yapılanmasını en iyi şekilde tamamlamasının ardından Ülkemizdeki gelişen Kentsel Dönüşüm amacına uygun bir şekilde hizmet vermek üzere, Türkiye’nin şuan ki en yoğun dönüşümünün gerçekleştiği İstanbul’un Kadıköy İlçesi, Bağdat Caddesi'nde üç yıl önce faaliyetlerine başlamıştır.

Gerekli tanıtım ve sözleşme aşamaları akabinde ilk olarak Şemsettin Günaltay Caddesi Sahrayıcedit mevkiinde ilk binasını başarı ile tamamlamış ve arsa sahiplerine teslimini gerçekleştirmiştir.

Firmamız, elde ettiği referanslarından kaynaklı olarak 2016 yılı Aralık ayı içerisinde Ethemefendi Caddesi Değer Bilir Sokak'ta bulunan Uzgören Apartmanı ile Noter Sözleşmesi yapmış ve avantajlı proje çalışmalarına başlamıştır.

Şu an Ön Protokolü yapılmış olan ve Kentsel Dönüşüm işlemleri tamamlanmış olan Dicle ve Bıçkı Apartmanları ile de kısa süre içerisinde Noter sözleşmesi yapılması planlanmaktadır.

Bulutlar İnşaat’ın Sermaye ve Kurumsal yapısının güçlü olması, birçok yeni konut projesinin aynı anda inşaa edilebilmesine olanak sağladığından, Firmamız, ülkemizin en önemli konularından biri olan Kentsel Dönüşüm Sürecine yoğun bir şekilde katkı ve destek vermeye uzun yıllar devam edecektir.

BiZE ULAŞIN

ERZURUM

1.İstanbulkapı Cad. Bulutlar Plaza Yakutiye / Erzurum

iSTANBUL

Caddebostan Mah. Bağdat Cad. Alevok Apt. No:277/1 Kadıköy / İstanbul

444 4 972

info@bulutlar.com.tr

Bulutlar’la ilgili tüm gelişmelerden haberdar olmak için bültene abone olun